ZŠMR

Výborné výsledky v přijímacích testech

Umístění našich žáků v přijímacích zkouškách v okrese Kladno

Velice nás potěšilo zjištění z databáze Cermatu, že naši žáci byli v průměru za posledních pět let 2017 – 2023 druzí nejlepší v přijímacích testech z matematiky na okrese.

Na tento velký úspěch nás upozornila paní redaktorka z Kladenského deníku. Ptala se nás, co je příčinou takového výsledku.

Žáci v naší škole jsou motivováni pilně se připravovat na další studium, máme kurzy přípravy k přijímacím zkouškám z M i Čj, máme kroužek matematické a fyzikální olympiády, kroužek anglické konverzace, žáci se zúčastňují okresních kol olympiád celé řady předmětů, od první třídy dostávají pravidelné domácí úkoly, ráno odevzdávají své mobilní telefony. K úspěchu přispívají i malé třídní kolektivy.