1. září je možnost vyzvednout si přihlášku od 9 h do 9:30 v kanceláři ŠD.
2. 9. funguje družina už v obvyklém čase, tj. ráno od 7 h a odpoledne do 16:45. Žáci odevzdají vyplněné přihlášky
p. vychovatelkám: Simona Kajtmanová – 1.- 2. ročník, Marie Frolíková – 3. – 5. ročník. Předem děkujeme za vaši spolupráci a těšíme se na nový školní rok.